Nové album
This House Is Not For Sale
(4.11.2016)
koupit album
recenze
texty písní


Historie Bon Jovi - 7800 Fahrenheit


  V dubnu je v americe vydán druhý disk 7800° Fahrenheit, ale evropští fanoušci si na něj musí měsíc počkat. Produkční práce si vzal na starost opět Quinn. Tentokrát ve studiu Warehouse v Philadelphii (mix probíhal v Hit Factory v New York City za asistence Davida Thoenera) vznikly písně In And Out Of Love, The Price Of Love, Only Lonely, King Of The Mountain, Silent Night, Tokyo Road, The Hardes Part Is The Night, Always Run To You, (I Don´t Wanna Fall) To The Fire, Secret Dreams. I na tomto kotouči se objevilo několik hostů - Rick Valenti, Jeanie Brooks, Carol Brooks, Phil Hoffer (všichni doprovodný zpěv), hráč na syntetizátor Tom Mandel a programátoři Randy Cantor a Jim Salamone. Tři singly (In And Out Of Love, The Hardes Part Is The Night, Only Lonely) se umístily v americké Top 100.

Bon Jovi pomalu, ale jistě stoupají k vrcholu, což Jon Vysvětloval následovně: “Deska je v podstatě výpovědí mladých mladým. Do písní jsou zapracovány osobní zkušenosti, je to druh deníčku z našich cest po celém světě. poznali jsme spousty lidiček a bavili jsme se s nimi o věcech, které byly pro všechny důležité. Tato skupina se v žádném případě neliší od svého publika”

Ve stejném měsíci se Jon a jeho spoluhráči dostávají opět do Japonska, kde hrají v Tokyu, Nagoyi a Osace. A poté nastává pravý koncertní maratón. Bon Jovi hrají v Evropě (v Anglii a Německu například s Kanaďankou Lee Aeron), v červnu letí zpět do USA, aby se o dva měsíce později zase vrátili do Anglie na jeden z největších evropských metalových festivalů v Castle Donigton. O jeho velikosti svědčí mimo jiné i počet návštěvníků, který v tomto roce činil 80.000 fanoušků a soupiska vystupujících skupin - Magnum, Ratt, Metallica, Bon Jovi, Marillion a ZZ Top. Protože v tomto pořadí jednotliví aktéři vystupovali, neměli Bon Jovi zrovna lehkou úlohu. Přesto se jí zhostili se ctí přítomným divákům poskytli perfektní průřez svojí dosavadní tvorbou. A zaslouženě sklidili velké ovace.

Listopad a prosinec je věnován opět domácím fanouškům. A na těchto vystoupeních jim společnost dělají Ratt. poprvé ve své historii také vystupují na charitativní akci nazvané Farm Aid. Kromě nich se zde představily americké hvězdy jako Willie Nelson nebo Kris Kristofferson.

zpět na výběr historie

AKTUÁLNÍ NAHRÁVKY


Nové album

What About Now
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní


Nové album

What About Now DELUXE
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písníNové album

What About Now DELUXE JAPAN
(13.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown JAPAN
(12.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown EU
(25.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Výběrové album

Greatest Hits CD
(8.11.2010)
koupit album
recenze
diskuse k albu
texty písní

Nová kniha

When We Were Beautiful
(3.11.2009)
koupit knihu
recenze

Nové DVD

Greatest Hits Video Collection
(29.10.2010)
koupit DVD
recenze


[CNW:Counter]
Podpořte web BonJovi.CZ libovolnou částkou.

bonjovi.cz

Všechna práva vyhrazena.
Copyright (c) 1999-2019 David Vostrý.