Nové album
This House Is Not For Sale
(4.11.2016)
koupit album
recenze
texty písní


Historie Bon Jovi - New Jersey


  Samotné nahrávání probíhalo podle hesla ´nikdy neměnit vítězný tým´ opět s dvojicí Bruce Fairbairn a Bob Rock v Little Mountain studiích v období 1. květen a 31. červenec. Na soupisce hostujících hudebníků jsou tentokrát jména v heavymetalovém světě neznámá - bubeník Gouin Morris a cellisté Audrey Nordwell a Scott Fairbairn. Výsledkem je v září 1988 uveřejněná deska nazvaná New Jersey. Na obyčejné edici lze najít následující skladby: Lay Your Hands On My, Bad Medicine, Born To Be My Baby, Living In Sin, Blood On Blood, Homebound Train, Wild Is The Wind, Ride Cowboy Ride, Stick To Your Guns, I´ll Be There For You, 99 In The Shade, Love For Sale. Ovšem Japonci jsou opět o něco dál, a to o koncertní verzi You Give Love A Bad Name.

Schéma deska - turné - deska - turné pečlivě dodržují i pánové z Bon Jovi. Takže po desce je na pořadu koncertní propagace nového materiálu. Ta zahrnuje 237 show ve 23 zemích. Na koncertech v rámci tohoto Jersey Syndicate Tour vystupují např. se Skid Row, Eltonem Johnem, Brianem Mayem, Dan Reed Network nebo Litou Fordovou. Ve dnech 12. a 13. srpna 1989 dochází k historické události, kterou je účast skupiny (mj. Ozzy Osbourne, Skid Row, Motley Crue, Scorpions, Cinderella) na Moscow Music Peace festivalu v tehdejším Sovětském svazu. Z Moskvy letí rovnou do anglického Milton Keynes, kde se setkávají s Europe, Skid Row a Vixen. Následují Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Španělsko, Francie, Holandsko, Finsko, Švédsko a těsně před Štědrým dnem Německo. Celé turné končí 17. února v Mexiku. Tato koncertní cesta byla zaznamenána na video, které se objevilo pod názvem Access All Areas.

V roce 1990 se kolem skupiny rozhostilo ticho, protože někteří členové připravují sólová alba. Ale o tom později 23. prosince Bon Jovi vystupují na vánoční show v Red Banku v New Jersey a na Silvestra v Tokyo Dome v Tokyu. Ani následující dva roky nejsou ničím výjmečné, sólové turné Sambory vystřídaly sporadické koncerty skupiny.

zpět na výběr historie

AKTUÁLNÍ NAHRÁVKY


Nové album

What About Now
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní


Nové album

What About Now DELUXE
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písníNové album

What About Now DELUXE JAPAN
(13.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown JAPAN
(12.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown EU
(25.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Výběrové album

Greatest Hits CD
(8.11.2010)
koupit album
recenze
diskuse k albu
texty písní

Nová kniha

When We Were Beautiful
(3.11.2009)
koupit knihu
recenze

Nové DVD

Greatest Hits Video Collection
(29.10.2010)
koupit DVD
recenze


[CNW:Counter]
Podpořte web BonJovi.CZ libovolnou částkou.

bonjovi.cz

Všechna práva vyhrazena.
Copyright (c) 1999-2019 David Vostrý.