Nové album
This House Is Not For Sale
(4.11.2016)
koupit album
recenze
texty písní


Historie Bon Jovi - Keep The Faith & Crossroad


  2. listopadu 1992 je na světě další deska Keep The Faith. O produkci se tentokrát postaral sám Bob Rock. S novými skladbami v zádech se opět s plnou vervou vrhají do víru koncertů a života ´on the road´ užívají plnými doušky. Nejprve to jsou Saints And Sinners v Kanadě, které na koncertech v USA střídají Jeff Healy Band. Další doprovodnou formací se stávají Arcade, v Evropě pak Rockhead. Následuje samostatné japonské turné a po návratu domů angažují do role předskokana Extreme. V srpnu se s Billym Idolem a Little Angeles vrhají na evropské fanoušky a 4. září je jejich nábštěvou pocstěna i PRAHA. O několik dnů později hrají jeden koncert se ZZ Top v Medison Square Garden, a dříve než se s Alanem Barnesem vydají na jeviště v Austrálii, hrají v asijských zemích. Další zastávkou je Jižní Amerika a závěr roku patří Kanadě, kde je doprovázeli Wild T & The Spirit.

První výběrové album skupiny vyšlo kupodivu nejprve v Anglii (10. října 1994) a o osm dní později i v USA. Pojďme se teď blíže podívat na jednotlivé skladby. Z debutového alba se na tento výběr dostala pouze Runaway. Druhý počin je zastoupen In And Out Of Love, ze Slippery When Wet si posluchač může dopřát Livin´ On A Prayer, You Give Love A Bad Name, Never Say Goodbye a Wanted Dead Or Alive. Dále tu lze nalézt Lay Your Hands On My, Bad Medicine a I´ll Be There For You z New Jersey, Bed Of Roses, In These Arms a Keep The Faith ze stejnomenného alba. Ze sólových desek si Jon prosadil Blaze Of Glory. Aby se fanoušci necítili, umístili Bon Jovi na desku i nový materiál v podobě písní Always s Someday I´ll Be Saturday Night. Obě vznikly za produkčního dohledu Petera Collinse a je to poslední počin Jona, Richieho, Tica a Davida s Alecem Jonem Suchem. Ten po svém odchodu dělá manažera několika newjerseyským skupinám a vlastní obchod v New Yorku.

O novém muži u basové kytary již byla řeč. Je jím Hugh McDonald (narozen v Philadelphii) a s Jonem se podílel na nahrávání jeho prvního hitu Runaway. Kromě toho působil v doprovodech Alice Coopera, Cher nebo Michaela Boltona.

zpět na výběr historie

AKTUÁLNÍ NAHRÁVKY


Nové album

What About Now
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní


Nové album

What About Now DELUXE
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písníNové album

What About Now DELUXE JAPAN
(13.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown JAPAN
(12.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown EU
(25.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Výběrové album

Greatest Hits CD
(8.11.2010)
koupit album
recenze
diskuse k albu
texty písní

Nová kniha

When We Were Beautiful
(3.11.2009)
koupit knihu
recenze

Nové DVD

Greatest Hits Video Collection
(29.10.2010)
koupit DVD
recenze


[CNW:Counter]
Podpořte web BonJovi.CZ libovolnou částkou.

bonjovi.cz

Všechna práva vyhrazena.
Copyright (c) 1999-2019 David Vostrý.