Nové album
This House Is Not For Sale
(4.11.2016)
koupit album
recenze
texty písní


This Left Feels Right: LIVE


    Tak jsme se dočkali dalšího oficiálního DVD! Po úspěšném DVD Crush Tour z roku 2000 se mi konečně do ruky dostalo nové DVD This Left Feels Right LIVE v limitované edici. Toto DVD vyšlo dne 9.2.2004. Na začátek musím říct, že limitovaná edice se liší proti obyčejné verzi pouze obalem.

U normální verze je použita klasická plastová krabička. U limitované verze je naopak krabička z lesklého papíru. Po vyjmutí obou disků máme možnost, skrze průhledné plastové uchycení těchto disků, si prohlédnout několik fotek z koncertu, včetně obrázků plakátu který dostal každý účastník. Také tam jsou vyobrazený VIP kartičky z každého dne koncertů. Tedy jak kartička z 14.11.2003, tak i z 15.11.2003. Tyto obrázky pak ještě doplňují fotografie lístků, díky kterým vás pustili dovnitř :-) Další informací je to, že tím končí rozdíly mezi verzemi, protože obě dvě obsahují bonusový DVD disk.

hlavní menu prvního disku

Po vložení prvního disku nás přivítá vkusně provedené DVD menu. Graficky je to opravdu velmi povedené a potěšil mě návrat ke starému ztvárnění loga Bon Jovi. Pod položkou BON JOVI LIVE se skrývá spuštění koncertu od začátku do konce. Pokud by jsme chtěli pustit koncert od vybrané skladby, tak je pro nás připravena položka SET LIST. Seznam skladeb ilustrují následující dva obrázky.

seznam skladeb

seznam skladeb

Jak jsem již dříve v novinkách uvedl, tak se jedná o kompletní záznam koncertu všech 20 skladeb, které byly na koncertě odehrány a to potěší :-) Zejména, když se na DVD objevily dvě zbrusu nové skladby a jedna coververze skladby od Dr. Hook. Exklusivní ukázky naleznete na konci recenze.

Dále se na prvním disku nachází 30 minutový pořad ze zákulisí příprav koncertu. To naleznete z hlavního menu pod položkou EVERYDAY WITH BON JOVI. Položka SUPPORTING CAST je přehled kdo stál za vytvořením toho DVD a položka SIGHT & SOUND slouží k nastavení zvukové stopy. Můžeme krom 2.0 a 5.1 vybrat i stopu DTS. Po technické stránce jak zvukové tak i obrazové je DVDčko naprosto excelentní. Poslední nezmíněnou položkou je OFF THE RECORD, což je několik záběrů, které nebyly určeny pro toto DVD :-) Níže uvádím několik záběrů z koncertu.

Po vložení druhého disku nás přivítá následující menu.

menu druhého disku

Položka CLIP POKER je virtuální hra pokeru se skupinou. Docela fakt legrační :-)

Pokud vyhrajete, tak za odměnu máte výběr jedné ze šesti video skladeb z koncertu, který se konal v roce 2003 v Hydeparku, v Londýně.

Pokud nevyhrajete nevadí, protože z hlavního menu se ke klipům dostanete i přes nabídku VIDEO JUBOX.

Hydepark

Položka Q & A je 14 minutovým videem, kdy na vybrané otázky odpovídají členové skupiny. SNAPSHOTS je položka, pod kterou se skrývá několik fotografií z koncertu. Poslední položkou DIRECTOR´S VIEW je možnost shlédnutí třech skladeb z 9 kamer současně. Jedinou nevýhodou je to, že pořád vidíte všech 9 kamer současně a nedá se vybrat pouze jedna, přes kterou by jste se dívali. Škoda.

Nyní se ještě vrátím ve zkratce k prvnímu DVD. Koncert je skvělou ukázkou výborného hráčského umění všech členů i hostů, který se skupinou koncert odehrály. Všechny fanoušky Richieho Sambory potěší, že druhý hlas ve skladbě Living On A Prayer opět patří jemu :-) Skladby které se nacházely na CD This Left Feels Right jsou i na DVD zahrány novým stylem, tedy v nových aranžmá. Skladby které na CD nebyly jsou na tomto DVD v akustické verzi. Nyní níže uvádím ukázky toho co mě potěšilo nejvíce, tedy cover verze skladby a dvě zbrusu nové písně.

Celkově hodnotím komplet těchto dvou DVD jako naprosto perfektní, tohle nesmí nikomu chybět :-) Za cenu kolem 700 korun je to zadarmo :-)

autor(ka): Dave (dave.1@post.cz)

zpět na výběr recenzíAKTUÁLNÍ NAHRÁVKY


Nové album

What About Now
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní


Nové album

What About Now DELUXE
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písníNové album

What About Now DELUXE JAPAN
(13.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown JAPAN
(12.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown EU
(25.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Výběrové album

Greatest Hits CD
(8.11.2010)
koupit album
recenze
diskuse k albu
texty písní

Nová kniha

When We Were Beautiful
(3.11.2009)
koupit knihu
recenze

Nové DVD

Greatest Hits Video Collection
(29.10.2010)
koupit DVD
recenze


[CNW:Counter]
Podpořte web BonJovi.CZ libovolnou částkou.

bonjovi.cz

Všechna práva vyhrazena.
Copyright (c) 1999-2019 David Vostrý.