Nové album
This House Is Not For Sale
(4.11.2016)
koupit album
recenze
texty písní


2006-05-27, Něměcko, Stuttgart #1


        Co takhle neuspořádat koncert Bon Jovi v hale? Co takhle neuspořádat koncert Bon Jovi na stadiónu? Co zbývá? Moc možností už není, ale jednou z nich je uspořádat koncert Bon Jovi v parku. A této myšlenky se chytili pořadatelé z Německa a pozvali rockovou skupinu Bon Jovi do Stuttgartu. Vítejte v krátkém pohledu za koncertem, který proběhl 27.5.2006.

     To, že sledovat koncert z velké vzdálenosti není to pravé, ilustruje prvý obrázek níže. Naštěstí to nebyl můj případ a společně s přáteli a kamarády jsme zaujali výhodné místo, těsně u zábradlí co začínal golden koridor. Podobně jako v Linzi.

      Koncert otevřela tradiční píseň Last Man Standing následovaná písní You Give Love A Bad Name. Jon tradičně začal na molu probíhajícím golden koridorem a fanoušci, o počtu kolem 65.000, začali samozřejmě vřít :-)

     Následujícími písněmi byly Captain Crash And The Beauty Queen From Mars a Born To Be My Baby. Poté přišla velice vyvedená píseň z desky Have A Nice Day - Story Of My Life.

     Po této písni přišla Complicated a starší pecka I´d Die For You. Po boxeťácké The Radio Saved My Life Tonight přišla titulní písněn alba z roku 2002 - Bounce. Zahráním této písně bylo celkem překvapením, moc často tato píseň v setlistě nezaujme místo, o to více publikum potěšila.

     Ještě větším překvapením byla píseň Wild In The Streets, kterou považuji za jeden z vrcholů tohoto koncertu.

 

     Po této písni přišlo na řadu In These Arms, kdy se Jon vydal opět na molo v golden koridoru. Poté přišel tradiční troj-slepenec - Have A Nice Day, Who Says You Can´t Go Home?, It´s My Life. A pak přišel druhý vrchol večera a to byla tradičně Richiem Samoborou zpívaná I´ll Be There For You, která obsahovala řadu nádherných sól a díky tomu píseň trvala téměř devět minut!

     Poté přišlo Bad Medicine s vloženou medley Shout. Hlavní část koncertu uzavřeli rychlé písně Raise Your Hands a Living On A Prayer, kdy Jon v kapuci rozezpíval publikum.

          S začátkem prvního přídavku I Want To Be Loved se do Stuttgartu dostavila tma a tím mohli započít světelné efekty v Bon Jovi Show. Celkem se tma dostavila dosti pozdě, což bych viděl celkem jako vadu pořadatelů, že koncert začal moc brzo za světla.

     Dalšími přídavky byly písně Bells Of Freedom a Someday I´ll Be Saturday Night, následované písní Wanted Dead Or Alive. Tato píseň není nadarmo jednou z nejlepších písní Bon Jovi a publikum to typicky dostávalo do varu. Což jen podpořila "tleskající" I´ll Sleep When I´m Dead.

     Předposledním přídavkem byla skvělá píseň z roku 1992 - Keep The Faith, kde Richie tradičně exceloval na kytaře. Pak se kapela rozloučila a odešla do zákulisí.

     A povedlo se, Jon s Richiem se vrátili a střihli si akustickou verzi Never Say Goodbye, která byla třešničkou za výbornou, téměř tříhodinovou, show.

     Poté již koncert skončil a veliký dav fanoušků se dal na odchod. A samozřejmě i my jsme se vydali zpět do autobusu, s kterým jsme do Stuttgartu přijeli. Níže už jen uvádím menší galerii fotografií, které jsem pořídil, včetně třech videí, které jsem zachytil. Není tím nic menšího, než vrcholy celého koncertu a to píseň I´ll Be There For You, Keep The Faith a především třešnička na koncertu - Never Say Goodbye. Přeji příjemný poslech a pohled :-)

autor(ka): Dave (dave.1@post.cz)

zpět na výběr recenzíAKTUÁLNÍ NAHRÁVKY


Nové album

What About Now
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní


Nové album

What About Now DELUXE
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písníNové album

What About Now DELUXE JAPAN
(13.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown JAPAN
(12.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown EU
(25.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Výběrové album

Greatest Hits CD
(8.11.2010)
koupit album
recenze
diskuse k albu
texty písní

Nová kniha

When We Were Beautiful
(3.11.2009)
koupit knihu
recenze

Nové DVD

Greatest Hits Video Collection
(29.10.2010)
koupit DVD
recenze


[CNW:Counter]
Podpořte web BonJovi.CZ libovolnou částkou.

bonjovi.cz

Všechna práva vyhrazena.
Copyright (c) 1999-2019 David Vostrý.