Nové album
This House Is Not For Sale
(4.11.2016)
koupit album
recenze
texty písní


100.000 návštěvník serveru BonJovi.cz

Před nedávnem oslavil tento server 100.000 návštěvníka a podařilo se mi kontaktovat osobu, která se jím stala. Proto vám nyní přináším takový mini rozhovor, který se mi s ním povedlo udělat.

Odkud jsi, co děláš, kolik Ti je atd. Představ se našim čtenářům :-)

Zdravíčko, mé jméno je Petr Němeček, jsem z Kraslic, což je asi 50km od Karlových Varů směrem k hranicím. Je mi 18 let a momentálně studuji elektro průmyslovku v Sokolově, obor výpočetní systémy a počítačové sítě. Letos skládám maturitní zkoušku, tak mi držte palce:) Jinak jsem známý pod nickem Tico_BJ.

Jak si se na tyhle stránky dostal a kdy si je prvně navštívil?

Na tyto stránky jsem se dostal, když jsem se o skupině Bon Jovi začínal zajímat blíže a konkrétně jsem hledal nějaké texty, překlady a podobné materiály o této skupině. Myslím, že to bylo asi tak před 4 roky, ale přesně měsíc už si nevzpomínám.

Kdy jsi slyšel skupinu Bon Jovi prvně, co Tě na hudbě zaujalo a od kdy se řadíš mezi jejich fanouška?

Za jejich fanouška se považuji tak 3,5 roku. Je to přesně od té doby, kdy jsem viděl na HBO jejich koncert z Zurichu, který jsem si později koupil i na DVD, protože je úžasný. Tam jsem je poprvé všechny viděl, zapamatovával si jejich jména a byl poprvé okouzlen jejich skvělou hudbou. Ta mě zaujala především svou škálou repertoáru, když zahráli tvrdší It´s My Life a zanedlouho zahráli krásně romantickou Bed Of Roses. Mám rád jak tvrdší styl hudby, tak i krásnou, pomalou a romantickou, při které se člověku podlamují kolena a přál by si mít u sebe tu svojí vysněnou a zatancovat si s ní.

Byl si někdy na jejich koncertě nebo plánuješ za nimi vyrazit za hranice? Co si myslíš o vztahu Bon Jovi a koncertování v ČR?

Ke koncertování BJ v ČR jsem měl jednoznačný názor. Oni sem nikdy nepřijedou, není ani pořádně kde by hráli a není tu ani žádná agentura, která by se do koncertu s BJ pustila, protože se všichni bojí, že by tam přišlo málo fanoušků. Můj názor na tuto problematiku ovšem změnila výstavba nové haly v Praze – Sazka Arény – která by se při své kapacitě 22 000 míst mohla přeci jen vyprodat. Takže tu pozoruji první krůček vpřed a možná se tu někdy Bon Jovi přeci jen dočkáme. Jinak jsem byl zatím na jednom koncertě v německém Erfurtu, který byl skvělým zážitkem a s každou další příležitostí dostat se na koncert BJ bych asi dlouho neváhal.

Co posloucháš kromě Bon Jovi za muziku?

Krom muziky Bon Jovi poslouchám spoustu dalších, ale většinou jen okrajově.Rozdělil bych je do dvou skupin. 1.česká scéna – Kabát, Lucie, Olympic, Immodium, NIC Složitýho 2.zahraniční scéna – zde hlavně Pink Floyd, což je má druhá nejoblíbenější skupina, dále Van Halen, KISS, Deep Puple, Uriah Heep, Sting.Poslouchám i starší songy od Michaela Jacksona, kterého považuji za jednu z největších hudební hvězdu popu 90.let, ovšem dopadl jak dopadl. :-)

Hraješ na nějaký hudební nástroj nebo jaký máš koníčky, co Tě baví?

Když jsem byl malej, tak sem hrál na flétnu, pak sem přešel na klavír, protože mě flétna přestala bavit. Po 4letech hry na klavír jsem s tím skončil a začal se věnovat spíš sportům, především fotbalu. Jinak hraju lehce na klávesy, které mám doma, jen mi chybí nějaké noty na skladby Bon Jovi. Kdybyste někdo o něčem věděl, pište na můj níže uvedený mail. Díky. Jinak mě baví práce s PC, fotbal, posilovna a rád chodím na nějaké společenské akce, jako třeba maturitní plesy.

Na závěr tohoto mini rozhovoru už nechávám prostor pro Tebe, kde můžeš něco vzkázat čtenářům. Taky Ti sděluji, že jako odměnu za 100.000 návštěvu získáváš email petr.nemecek@bonjovi.cz ... užij si ho :-)

Dave, za ten mail ti mnohokráte děkuji, cením si toho! Fakt dík. Jinak bych chtěl vzkázat všem fanouškům Bon Jovi hezké Velikonoce :-) , a snad se někdy dočkáme toho kýženého koncertu v České Republice. Mějte se krásně!!!

zpět na výběr rozhovorůAKTUÁLNÍ NAHRÁVKY


Nové album

What About Now
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní


Nové album

What About Now DELUXE
(11.3.2013)
koupit album
recenze
texty písníNové album

What About Now DELUXE JAPAN
(13.3.2013)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown JAPAN
(12.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Nové album
Richie Sambora

Aftermath Of The Lowdown EU
(25.09.2012)
koupit album
recenze
texty písní

Výběrové album

Greatest Hits CD
(8.11.2010)
koupit album
recenze
diskuse k albu
texty písní

Nová kniha

When We Were Beautiful
(3.11.2009)
koupit knihu
recenze

Nové DVD

Greatest Hits Video Collection
(29.10.2010)
koupit DVD
recenze


[CNW:Counter]
Podpořte web BonJovi.CZ libovolnou částkou.

bonjovi.cz

Všechna práva vyhrazena.
Copyright (c) 1999-2019 David Vostrý.