recenze   koncert   setlist   galerie   video   tisk   diskusekoncert
setlist
galerie
video
tiskV této sekci naleznete informace o koncertu, ceně vstupenek, plánku stadionu a také návštěvnosti proběhlého koncertu.
 


V této sekci naleznete seznam písní, které byly zahrány na pražském koncertu. Dále jsou uvedeny písně, které byly připraveny, jako varianta přídavků.


V této sekci naleznete fotografie z koncertu, včetně fotek ze zákulisí, příletu či odletu kapely a odkazy na jednotlivé fotogalerie, které pořídili návštěvníci koncertu.


V této sekci naleznete upoutávku na koncert. Dále kompletní záznam pražského koncertu a také video odletu kapely z letiště Václava Havla.
 


V této sekci naleznete skeny z časopisů a novin týkající se koncertu kapely v Praze. Dále pak odkazy na recenze hudebních a zpravodajských webů.
  
 
 
 
Vítejte návštěvníci!  
 
 

   Právě jste si otevřeli speciální webovou prezentaci, která je součástí serveru BonJovi.CZ. Ta bude sloužit jako pamětní místo k příležitosti 2. koncertu rockové kapely Bon Jovi v České republice. Tento koncert se odehrál v pondělí 24. 6. 2013 od 19 hodin v pražské Synot Tip Aréně, tedy stánku fotbalového klubu Slávia Praha. Jaký koncert byl, můžete posoudit v jednotlivých sekcích, do kterých se dostanete přes rozcestník výše. Naleznete tam fotografie z koncertu, včetně raritních a zákulisních, které byly pořízeny návštěvníky koncertu. Pokud by Vás zajímaly informace o ceně vstupenek, plánek stadionu, jak byl rozdělen do sekcí, tak to vše tu rovněž naleznete.

   Samozřejmým obsahem webu o koncertu je také setlist, abyste si mohli připomenout, co nám kapela Bon Jovi zahrála a také co mohla zahrát. Více než slova ale jistě vzpomínku přiblíží upoutávka koncertu a především kompletní záznam koncertu, který Vás dozajista svojí atmosférou vtáhne na místo dění. Závěrem pak pomůže pro dokreslení vzpomínky i video z odletu kapely na další koncert turné.

   Pokud by to bylo stále málo, tak jsou v poslední sekci připraveny scany z časopisů a novin, které o pražském koncertě psaly. Pro prodloužení čtení o tomto hudebním svátku můžou také posloužit odkazy na hudební a zpravodajské servery s recenzemi pražského koncertu Bon Jovi. A také diskuse fanoušků níže.

David Vostrý

 
 
 
recenze pražského koncertu  
 
 

Podpořte web BonJovi.CZ
libovolnou částkou.

   Nedílnou součástí tohoto speciálního webu je také recenze, která se tímto druhým pražským koncertem zaobírá. Pokud vás tedy zajímá má autorská recenze koncertu, tak můžete směle pokračovat ve čtení na tomto odkaze.
 
 
 
 
 
 
diskuse k pražskému koncertu  
 
 
   V diskusi níže můžete debatovat o pražském koncertě, zavzpomínat na koncert, případně se vyjádřit k této stránce ve smyslu zlepšení. Příspěvky nejsou moderovány, ale nevhodné budou odstraněny. Ve výpisu příspěvků máte zobrazeno posledních pět příspěvků, pro přečtění dalších klikněte na odkaz pod příspěvky, obdobně pro přidání vašeho komentáře.
 
Bonjovinka (email) přidáno: 24.6.2014 22:47:28

   Přesně tak, dnešní celý den mám vzpomínkový... a včera na Smíchově v Praze jsem viděla profrčet auto se samolepkami a nápisy Bon Jovi (strašně špatně vidím do dálky, ale toto mi neuniklo )a hned jsem měla lepší den,že je poblíž nějaký fanoušek,fanynka ...no Bon Jovi kluci to asi nebyli
Zuzana (email) přidáno: 13.7.2014 9:25:27

   Chtěla jsem se zeptat jestli zpěvák bon jovi napsal sám knížku a a jestli se přeložila do češtiny a jestli se tady dá vůbec sehnat. Děkuju za odpověď
Dave (email) přidáno: 13.7.2014 14:38:36

   Zuzana: vlevo mam odkaz na zakoupeni knihy When We Were Beautiful. Druha kniha je pak Work, tak se da koupit na bonjovi.com ... to jsou asi jedine oficialni knihy od Bon Jovi, ktere me ted napadaji, samozrejme jsou jen v anglictine.
Zuzana (email) přidáno: 13.7.2014 17:05:11

   A ty teda napsal sám zpěvák? Moc děkuji za odpověď
Dave (email) přidáno: 13.7.2014 20:31:47

   Zuzana: ty knihy jsou vic o fotkach, ale textu je tam taky dost. Myslim, ze nenapsal nic, ale autorizovane knihy jsou, jsou to oficialni knihy Bon Jovi.
 
 
 

zobrazit více příspěvků - přidat Váš názor

 
 
 
 

bonjovi.cz

Všechna práva vyhrazena.
Copyright (c) 1999-2019 David Vostrý.